FX0700ABDSSWBG01

| Paneelmodel | FX0700ABDSSWBG01 |
|---|---|
| Paneelmerk | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| FX0700ABDSSWBG01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 152.4×91.44 mm |
| Buitelyn | 165.2×104.2×6.2 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 400:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Data Image FX0700ABDSSWBG01.
Data Image FX0700ABDSSWBG01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FX0700ABDSSWBG01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FX0700ABDSSWBG01 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FX0700ABDSSWBG01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FX0700ABDSSWBG01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FX0700ABDSSWBG01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FX0700ABDSSWBG01 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FX0700ABDSSWBG01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "FX0700ABDSSWBG01"
- Data Image FX0700ABDSSWBG01
- FX0700ABDSSWBG01 datablad
- FX0700ABDSSWBG01 beeld
- FX0700ABDSSWBG01 prys
- FX0700ABDSSWBG01 verspreider

