oorsig
Spesifikasie
FG100410DNCWBG01

FG100410DNCWBG01 Basiese inligting
| Paneelmodel | FG100410DNCWBG01 |
|---|---|
| Paneelmerk | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| FG100410DNCWBG01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | -10 ~ 70 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 80 °C |
FG100410DNCWBG01 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 76 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| gewig | 470g (Typ.) |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating |
| Aktiewe area | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 215.4×161.8 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 225.5×176.3 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 9.5±0.5 mm |
| Holes & Brackets | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
FG100410DNCWBG01 Optiese funksies
| Skerm af | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 380 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 750 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 57% NTSC (CIE1931) |
| Reaksie tyd | 9/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | Symmetry |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.319; Wy:0.338 |
| Sonlig leesbaar | N |
FG100410DNCWBG01 Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | CCFL |
| Lamp Bedrag | 1 pcs |
| Lampvorm | Straight |
| Lamp Lewe Tyd | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 490±50V |
| Lamp Huidige | 2/5.5/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamp Bedryfsfrekwensie | 45/80KHz (Min./Max.) |
| Lamp Opstartspanning | 930/1170V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Interface Type | Connector |
| Lamp bestuursraad | No |
FG100410DNCWBG01 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | TTL |
|---|---|
| Sein Klas | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
| Invoerstroom vir Paneel | 470/320mA (Typ.) (3.3V/5.0V) |
| Spanning vir Display Signals | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Interface Type | Connector |
| Sein koppelvlak | HRS - DF9C-31P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:31 pins |
