EV040WVE-N50

| Paneelmodel | EV040WVE-N50 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4 inch, 480×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| EV040WVE-N50 prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel nommer | 480(RGB)×800 (WVGA) |
| reëling | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe Area (mm) | 51.84 × 86.4 (H×V) |
| Uiteensetting (mm) | 54.74 × 93 × 0.8 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| behandeling | Without Polarizer |
| luminance | 0 cd/m² |
| Kontrasverhouding | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| reaksie | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Goeie uitsig by | Symmetry |
| Werk af | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Glas Dikte | 0.40+0.40 mm |
| doorlaatbaarheid | 4.4% (Typ.)(with Polarizer) |
| Kleur Diepte | 16.7M 70% (CIE1931) |
| backlight | No B/L |
| massa | - |
| Refresh Rate | - |
| Raakskerm | Without |
| Bestuurder IC lys | Suggest COG HX8379A, NT35512, R61312, ILI9806C |
| Max. Graderings | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE EV040WVE-N50.
BOE EV040WVE-N50 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE EV040WVE-N50-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE EV040WVE-N50 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE EV040WVE-N50 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE EV040WVE-N50 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE EV040WVE-N50-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE EV040WVE-N50 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE EV040WVE-N50 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "EV040WVE-N50"
- BOE EV040WVE-N50
- EV040WVE-N50 datablad
- EV040WVE-N50 beeld
- EV040WVE-N50 prys
- EV040WVE-N50 verspreider

