ET0500G0DH6

| Paneelmodel | ET0500G0DH6 |
|---|---|
| Paneelmerk | EDT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| ET0500G0DH6 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 109×65.8 mm |
| Buitelyn | 118.5×77.6 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 450:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 49% |
| Reaksie tyd | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 69/69/62/72 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 7S2P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Insetspanning | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van EDT ET0500G0DH6.
EDT ET0500G0DH6 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die EDT ET0500G0DH6-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die EDT ET0500G0DH6 of ander EDT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van EDT ET0500G0DH6 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
EDT ET0500G0DH6 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die EDT ET0500G0DH6-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die EDT ET0500G0DH6 of ander EDT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van EDT ET0500G0DH6 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "ET0500G0DH6"
- EDT ET0500G0DH6
- ET0500G0DH6 datablad
- ET0500G0DH6 beeld
- ET0500G0DH6 prys
- ET0500G0DH6 verspreider

