DLC1210BBG-2
| Paneelmodel | DLC1210BBG-2 |
|---|---|
| Paneelmerk | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| DLC1210BBG-2 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 246×184.5 mm |
| Buitelyn | 279×209×9.3 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 800:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 55% |
| Reaksie tyd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 80/80/65/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van DLC DLC1210BBG-2.
DLC DLC1210BBG-2 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die DLC DLC1210BBG-2-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die DLC DLC1210BBG-2 of ander DLC LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van DLC DLC1210BBG-2 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
DLC DLC1210BBG-2 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die DLC DLC1210BBG-2-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die DLC DLC1210BBG-2 of ander DLC LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van DLC DLC1210BBG-2 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "DLC1210BBG-2"
- DLC DLC1210BBG-2
- DLC1210BBG-2 datablad
- DLC1210BBG-2 beeld
- DLC1210BBG-2 prys
- DLC1210BBG-2 verspreider
