CT022TN04 V.1

| Paneelmodel | CT022TN04 V.1 |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CT022TN04 V.1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 33.48×44.64 mm |
| Buitelyn | 38.84×58 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 200:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K |
| Reaksie tyd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | |
| Lamp tipe | 1S4P WLED |
| Sein koppelvlak | CPU/RGB |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van INNOLUX CT022TN04 V.1.
INNOLUX CT022TN04 V.1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX CT022TN04 V.1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX CT022TN04 V.1 of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX CT022TN04 V.1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT022TN04 V.1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX CT022TN04 V.1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX CT022TN04 V.1 of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX CT022TN04 V.1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CT022TN04 V.1"
- INNOLUX CT022TN04 V.1
- CT022TN04 V.1 datablad
- CT022TN04 V.1 beeld
- CT022TN04 V.1 prys
- CT022TN04 V.1 verspreider

