CLAT080WQ65

| Paneelmodel | CLAT080WQ65 |
|---|---|
| Paneelmerk | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CLAT080WQ65 prys | Versoek prys en leidyd |
| Aktiewe area | 107.64×172.224 mm |
| Buitelyn | 119.6×205.4×4.9 mm |
| oppervlak | Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 1000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 52% |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Sein koppelvlak | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Insetspanning | 1.8/3.3/16.5/-11V (Typ.)(VCI/VDD3/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CPT CLAT080WQ65.
CPT CLAT080WQ65 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAT080WQ65-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAT080WQ65 of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAT080WQ65 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAT080WQ65 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAT080WQ65-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAT080WQ65 of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAT080WQ65 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CLAT080WQ65"
- CPT CLAT080WQ65
- CLAT080WQ65 datablad
- CLAT080WQ65 beeld
- CLAT080WQ65 prys
- CLAT080WQ65 verspreider

