CLAB215FA06 CW

| Paneelmodel | CLAB215FA06 CW |
|---|---|
| Paneelmerk | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CLAB215FA06 CW prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel-formaat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktiewe area | 476.64(H)×268.11(V) mm |
| Bezel Area | - |
| luminance | 0 cd/m² |
| Bekyk rigting | 6 o'clock |
| Kykhoek | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Plaatdikte | 0.50+0.50 mm |
| Ondersteuning Kleur | 16.7M |
| gewig | - |
| Raamkoers | 60Hz |
| opset | RGB Vertical Stripe |
| Oorsig Dim. | 488.5(H)×282.5(V) ×1.3(D) mm |
| behandeling | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Reaksie tyd | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Bedryfsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| oordraagbaarheid | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ligbron | No B/L |
| Raakpaneel | Without |
| Interface Type | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Kragtoevoer | 5.0V (Typ.) |
| omgewing | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CPT CLAB215FA06 CW.
CPT CLAB215FA06 CW is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAB215FA06 CW-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAB215FA06 CW of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAB215FA06 CW verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAB215FA06 CW is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAB215FA06 CW-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAB215FA06 CW of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAB215FA06 CW verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CLAB215FA06 CW"
- CPT CLAB215FA06 CW
- CLAB215FA06 CW datablad
- CLAB215FA06 CW beeld
- CLAB215FA06 CW prys
- CLAB215FA06 CW verspreider

