CLAA215FA01

| Paneelmodel | CLAA215FA01 |
|---|---|
| Paneelmerk | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CLAA215FA01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 476.64×268.11 mm |
| Buitelyn | 495.6×292.2×16.85 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 1000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Reaksie tyd | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Insetspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CPT CLAA215FA01.
CPT CLAA215FA01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA215FA01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA215FA01 of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA215FA01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA215FA01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA215FA01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA215FA01 of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA215FA01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CLAA215FA01"
- CPT CLAA215FA01
- CLAA215FA01 datablad
- CLAA215FA01 beeld
- CLAA215FA01 prys
- CLAA215FA01 verspreider
