CLAA154WA01

| Paneelmodel | CLAA154WA01 |
|---|---|
| Paneelmerk | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 331.2×207 mm |
| Buitelyn | 344×243.5×6.5 mm |
| Vorm styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| oppervlak | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 400:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 8/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 65/65/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CPT CLAA154WA01.
CPT CLAA154WA01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA154WA01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA154WA01 of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA154WA01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA154WA01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA154WA01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA154WA01 of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA154WA01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CLAA154WA01"
- CPT CLAA154WA01
- CLAA154WA01 datablad
- CLAA154WA01 beeld
- CLAA154WA01 prys
- CLAA154WA01 verspreider
