CLAA140WB01

| Paneelmodel | CLAA140WB01 |
|---|---|
| Paneelmerk | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CLAA140WB01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | Transmissive |
| Aktiewe area | 309.399×173.952 mm |
| Vorm styl | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| oppervlak | Antiglare |
| Kontrasverhouding | 600:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CPT CLAA140WB01.
CPT CLAA140WB01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA140WB01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA140WB01 of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA140WB01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA140WB01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA140WB01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA140WB01 of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA140WB01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CLAA140WB01"
- CPT CLAA140WB01
- CLAA140WB01 datablad
- CLAA140WB01 beeld
- CLAA140WB01 prys
- CLAA140WB01 verspreider

