CLAA116WA01

| Paneelmodel | CLAA116WA01 |
|---|---|
| Paneelmerk | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CLAA116WA01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 256.125×144 mm |
| Buitelyn | 268×161.5×5.2 mm |
| Vorm styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 400:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Reaksie tyd | 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 45/45/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CPT CLAA116WA01.
CPT CLAA116WA01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA116WA01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA116WA01 of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA116WA01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA116WA01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA116WA01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA116WA01 of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA116WA01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CLAA116WA01"
- CPT CLAA116WA01
- CLAA116WA01 datablad
- CLAA116WA01 beeld
- CLAA116WA01 prys
- CLAA116WA01 verspreider

