CLAA070LF06CW

| Paneelmodel | CLAA070LF06CW |
|---|---|
| Paneelmerk | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070LF06CW prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 154.08×85.92 mm |
| Buitelyn | 164.9×100×4.52 mm |
| oppervlak | Antiglare |
| Kontrasverhouding | 400:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 9S3P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | TTL (1 ch, 8-bit) , 67 pins |
| Insetspanning | 3.3/9.6/18.0/-6 (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CPT CLAA070LF06CW.
CPT CLAA070LF06CW is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA070LF06CW-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA070LF06CW of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA070LF06CW verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070LF06CW is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA070LF06CW-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA070LF06CW of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA070LF06CW verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CLAA070LF06CW"
- CPT CLAA070LF06CW
- CLAA070LF06CW datablad
- CLAA070LF06CW beeld
- CLAA070LF06CW prys
- CLAA070LF06CW verspreider
