BP070WS1-400

| Paneelmodel | BP070WS1-400 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| BP070WS1-400 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 153.6×90 mm |
| Buitelyn | 162.8×102.9×4.2 mm |
| oppervlak | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 900:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 52% |
| Reaksie tyd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 5S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | MIPI (4 data lanes) , 31 pins |
| Insetspanning | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE BP070WS1-400.
BOE BP070WS1-400 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE BP070WS1-400-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE BP070WS1-400 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE BP070WS1-400 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE BP070WS1-400 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE BP070WS1-400-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE BP070WS1-400 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE BP070WS1-400 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "BP070WS1-400"
- BOE BP070WS1-400
- BP070WS1-400 datablad
- BP070WS1-400 beeld
- BP070WS1-400 prys
- BP070WS1-400 verspreider
