BD039WVL-600

| Paneelmodel | BD039WVL-600 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| BD039WVL-600 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 51.84×86.4 mm |
| Buitelyn | 55.14×93.6 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 700:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 60/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bestuurder IC | Suggest SC7798A |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE BD039WVL-600.
BOE BD039WVL-600 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE BD039WVL-600-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE BD039WVL-600 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE BD039WVL-600 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE BD039WVL-600 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE BD039WVL-600-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE BD039WVL-600 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE BD039WVL-600 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "BD039WVL-600"
- BOE BD039WVL-600
- BD039WVL-600 datablad
- BD039WVL-600 beeld
- BD039WVL-600 prys
- BD039WVL-600 verspreider

