oorsig
Spesifikasie
B080UAN02.0

B080UAN02.0 Basiese inligting
| Paneelmodel | B080UAN02.0 |
|---|---|
| Paneelmerk | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1200×1920 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| B080UAN02.0 prys | Versoek prys en leidyd |
B080UAN02.0 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 283 PPI |
| Aspect Ratio | 10:16 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0299×0.0897 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0897×0.0897 mm (H×V) |
| gewig | 80g (Max.) |
| oppervlak | Antiglare |
| Aktiewe area | 107.64×172.224 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 3.95 (Max.) mm |
| Landskap of Portret | Portrait type |
| Raakpaneel | Without |
B080UAN02.0 Optiese funksies
| Skerm af | AHVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Reaksie tyd | 27 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | Symmetry |
| Sonlig leesbaar | N |
B080UAN02.0 Elektroniese funksie
| Totale kragverbruik | 1.67W (Max.) |
|---|
B080UAN02.0 Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | WLED |
B080UAN02.0 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | MIPI |
|---|---|
| Sein Klas | MIPI (4 data lanes) |
| Interface Type | Connector |
