oorsig
Spesifikasie
AM-800480LTMQW-00H

AM-800480LTMQW-00H Basiese inligting
| Paneelmodel | AM-800480LTMQW-00H |
|---|---|
| Paneelmerk | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480LTMQW-00H prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | -5 ~ 60 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 70 °C |
AM-800480LTMQW-00H Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 188 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| gewig | TBD |
| oppervlak | Antiglare |
| Aktiewe area | 108×64.8 mm (H×V) |
| Bezel Area | 110.6×67.4 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 119×135 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 3.21±0.2 mm |
| Holes & Brackets | Without |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
AM-800480LTMQW-00H Optiese funksies
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 52% NTSC (CIE1931) |
| Reaksie tyd | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.309; Wy:0.350 |
| Wit Variasie | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Sonlig leesbaar | N |
AM-800480LTMQW-00H Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (180°) |
AM-800480LTMQW-00H Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | WLED |
| Lamp Bedrag | 3S6P |
| Lampvorm | Array |
| Lampspanning | 9.9/10.8V (Typ./Max.) |
| Lamp Huidige | 108/120mA (Typ./Max.) |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp bestuursraad | No |
AM-800480LTMQW-00H Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | TTL |
|---|---|
| Sein Klas | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 3.3V (Typ.) |
| Invoerstroom vir Paneel | 45mA (Typ.) |
| Spanning vir Display Signals | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Interface Type | FPC |
