AM-640480ETMCW-00H(R)

| Paneelmodel | AM-640480ETMCW-00H(R) |
|---|---|
| Paneelmerk | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AM-640480ETMCW-00H(R) prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 211.2×158.4 mm |
| Buitelyn | 243.5×176.3×10 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 750:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 62% |
| Reaksie tyd | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R).
AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R)-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) of ander AMPIRE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R)-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) of ander AMPIRE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "AM-640480ETMCW-00H(R)"
- AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R)
- AM-640480ETMCW-00H(R) datablad
- AM-640480ETMCW-00H(R) beeld
- AM-640480ETMCW-00H(R) prys
- AM-640480ETMCW-00H(R) verspreider

