AA175TA01

| Paneelmodel | AA175TA01 |
|---|---|
| Paneelmerk | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.5 inch, 1280×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AA175TA01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 380.2×228.1 mm |
| Buitelyn | 404×258 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Insetspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Mitsubishi AA175TA01.
Mitsubishi AA175TA01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA175TA01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA175TA01 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA175TA01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA175TA01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA175TA01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA175TA01 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA175TA01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "AA175TA01"
- Mitsubishi AA175TA01
- AA175TA01 datablad
- AA175TA01 beeld
- AA175TA01 prys
- AA175TA01 verspreider

