AA150XC03

| Paneelmodel | AA150XC03 |
|---|---|
| Paneelmerk | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AA150XC03 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 304.1×228.1 mm |
| Buitelyn | 326×255×16 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 450:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Insetspanning | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Mitsubishi AA150XC03.
Mitsubishi AA150XC03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA150XC03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA150XC03 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA150XC03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150XC03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA150XC03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA150XC03 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA150XC03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "AA150XC03"
- Mitsubishi AA150XC03
- AA150XC03 datablad
- AA150XC03 beeld
- AA150XC03 prys
- AA150XC03 verspreider

