AA121SP03

| Paneelmodel | AA121SP03 |
|---|---|
| Paneelmerk | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AA121SP03 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 246×184.5 mm |
| Buitelyn | 280×210×12.5 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 600:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Reaksie tyd | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 65/65/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Mitsubishi AA121SP03.
Mitsubishi AA121SP03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA121SP03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA121SP03 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA121SP03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121SP03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA121SP03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA121SP03 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA121SP03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "AA121SP03"
- Mitsubishi AA121SP03
- AA121SP03 datablad
- AA121SP03 beeld
- AA121SP03 prys
- AA121SP03 verspreider

