AA121SL01

| Paneelmodel | AA121SL01 |
|---|---|
| Paneelmerk | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AA121SL01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 246×184.5 mm |
| Buitelyn | 280×210×12.5 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 65/65/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | CMOS (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Insetspanning | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Mitsubishi AA121SL01.
Mitsubishi AA121SL01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA121SL01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA121SL01 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA121SL01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121SL01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA121SL01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA121SL01 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA121SL01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "AA121SL01"
- Mitsubishi AA121SL01
- AA121SL01 datablad
- AA121SL01 beeld
- AA121SL01 prys
- AA121SL01 verspreider
