AA090MD01

| Paneelmodel | AA090MD01 |
|---|---|
| Paneelmerk | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AA090MD01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 196.8×118.08 mm |
| Buitelyn | 219×136.2×13.7 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 600:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Reaksie tyd | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Mitsubishi AA090MD01.
Mitsubishi AA090MD01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA090MD01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA090MD01 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA090MD01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090MD01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA090MD01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA090MD01 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA090MD01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "AA090MD01"
- Mitsubishi AA090MD01
- AA090MD01 datablad
- AA090MD01 beeld
- AA090MD01 prys
- AA090MD01 verspreider

