AA084SC03

| Paneelmodel | AA084SC03 |
|---|---|
| Paneelmerk | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AA084SC03 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 170.4×127.8 mm |
| Buitelyn | 199.5×149×10.2 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 1000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Reaksie tyd | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Mitsubishi AA084SC03.
Mitsubishi AA084SC03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA084SC03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA084SC03 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA084SC03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA084SC03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA084SC03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA084SC03 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA084SC03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "AA084SC03"
- Mitsubishi AA084SC03
- AA084SC03 datablad
- AA084SC03 beeld
- AA084SC03 prys
- AA084SC03 verspreider

