A035QN04 V0

| Paneelmodel | A035QN04 V0 |
|---|---|
| Paneelmerk | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| A035QN04 V0 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 70.08×52.56 mm |
| Buitelyn | 76.9×63.9×4.27 mm |
| oppervlak | Hard coating |
| Kontrasverhouding | 300:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 6S1P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Serial RGB (8-bit) + SPI , 50 pins |
| Insetspanning | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VDDIO) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AUO A035QN04 V0.
AUO A035QN04 V0 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO A035QN04 V0-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO A035QN04 V0 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO A035QN04 V0 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AUO A035QN04 V0 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO A035QN04 V0-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO A035QN04 V0 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO A035QN04 V0 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "A035QN04 V0"
- AUO A035QN04 V0
- A035QN04 V0 datablad
- A035QN04 V0 beeld
- A035QN04 V0 prys
- A035QN04 V0 verspreider

