TJ123NP01CA

| Paneelmodel | TJ123NP01CA |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.3 inch, 1280×480 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| TJ123NP01CA prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 291.84×109.44 mm |
| Buitelyn | 333.8×134.6×44.1 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 55% |
| Reaksie tyd | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 60/60/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 4S4P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | TTL/RSDS (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Insetspanning | 3.3/8.0/-12.0V (Typ.)(VCC/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van INNOLUX TJ123NP01CA.
INNOLUX TJ123NP01CA is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX TJ123NP01CA-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX TJ123NP01CA of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX TJ123NP01CA verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
INNOLUX TJ123NP01CA is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX TJ123NP01CA-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX TJ123NP01CA of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX TJ123NP01CA verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TJ123NP01CA"
- INNOLUX TJ123NP01CA
- TJ123NP01CA datablad
- TJ123NP01CA beeld
- TJ123NP01CA prys
- TJ123NP01CA verspreider
