TJ123NP01AA

| Paneelmodel | TJ123NP01AA |
|---|---|
| Paneelmerk | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.3 inch, 1280×480 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| TJ123NP01AA prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 291.84×109.44 mm |
| Buitelyn | 333.8×134.6×44.1 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 55% |
| Reaksie tyd | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 60/60/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | TTL/RSDS (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TPO TJ123NP01AA.
TPO TJ123NP01AA is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TPO TJ123NP01AA-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TPO TJ123NP01AA of ander TPO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TPO TJ123NP01AA verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TPO TJ123NP01AA is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TPO TJ123NP01AA-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TPO TJ123NP01AA of ander TPO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TPO TJ123NP01AA verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TJ123NP01AA"
- TPO TJ123NP01AA
- TJ123NP01AA datablad
- TJ123NP01AA beeld
- TJ123NP01AA prys
- TJ123NP01AA verspreider
