TC070WGCD1
| Paneelmodel | TC070WGCD1 |
|---|---|
| Paneelmerk | Toppoly |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| TC070WGCD1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 151.2×90.72 mm |
| Buitelyn | 163×108.6×6.9 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 450:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 7/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 70/70/65/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Insetspanning | 3.3/10.4V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Toppoly TC070WGCD1.
Toppoly TC070WGCD1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Toppoly TC070WGCD1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Toppoly TC070WGCD1 of ander Toppoly LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Toppoly TC070WGCD1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Toppoly TC070WGCD1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Toppoly TC070WGCD1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Toppoly TC070WGCD1 of ander Toppoly LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Toppoly TC070WGCD1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TC070WGCD1"
- Toppoly TC070WGCD1
- TC070WGCD1 datablad
- TC070WGCD1 beeld
- TC070WGCD1 prys
- TC070WGCD1 verspreider

