LTP500WV-B04

| Paneelmodel | LTP500WV-B04 |
|---|---|
| Paneelmerk | SAMSUNG |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| LTP500WV-B04 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transflective |
| Aktiewe area | 109.2×65.52 mm |
| Buitelyn | 117×75.9×1.68 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 80:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 20/20/30/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 65 pins |
| Insetspanning | 3.3/4.85V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SAMSUNG LTP500WV-B04.
SAMSUNG LTP500WV-B04 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SAMSUNG LTP500WV-B04-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SAMSUNG LTP500WV-B04 of ander SAMSUNG LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SAMSUNG LTP500WV-B04 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTP500WV-B04 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SAMSUNG LTP500WV-B04-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SAMSUNG LTP500WV-B04 of ander SAMSUNG LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SAMSUNG LTP500WV-B04 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LTP500WV-B04"
- SAMSUNG LTP500WV-B04
- LTP500WV-B04 datablad
- LTP500WV-B04 beeld
- LTP500WV-B04 prys
- LTP500WV-B04 verspreider

