C018CAN01.1

| Paneelmodel | C018CAN01.1 |
|---|---|
| Paneelmerk | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,1.8 inch, 480×240 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| C018CAN01.1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel nommer | 480(RGB)×240 |
| reëling | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe Area (mm) | 41.04 × 20.52 (H×V) |
| Uiteensetting (mm) | 52.3 × 37.5 × 3.1 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | 44.2 × 24.4 (H×V) |
| behandeling | Hard coating (3H) |
| luminance | - |
| Kontrasverhouding | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| reaksie | 55 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Goeie uitsig by | Symmetry |
| Werk af | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Kleur Diepte | 262K |
| backlight | No B/L |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Signaaltipe | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , FPC , 40 pins |
| Spanningsvoorsiening | 3.3V (Typ.) |
| Max. Graderings | Storage Temp.: -40 ~ 105 °C Operating Temp.: -40 ~ 105 °C ; Vibration Level: 2.9G (28.4 m/s²) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AUO C018CAN01.1.
AUO C018CAN01.1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO C018CAN01.1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO C018CAN01.1 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO C018CAN01.1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AUO C018CAN01.1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO C018CAN01.1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO C018CAN01.1 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO C018CAN01.1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "C018CAN01.1"
- AUO C018CAN01.1
- C018CAN01.1 datablad
- C018CAN01.1 beeld
- C018CAN01.1 prys
- C018CAN01.1 verspreider

