B140XTN02.B

| Paneelmodel | B140XTN02.B |
|---|---|
| Paneelmerk | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN02.B prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel nommer | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| reëling | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe Area (mm) | 309.399 × 173.952 (H×V) |
| Uiteensetting (mm) | 320.4 × 205.1 × 3.2 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| behandeling | Glare (Haze 0%) |
| luminance | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) |
| reaksie | 8 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Goeie uitsig by | 6 o'clock |
| Werk af | TN, Normally White, Transmissive |
| Kleur Diepte | 262K 45% (CIE1931) |
| backlight | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Signaaltipe | eDP (1 Lane) , Connector , 40 pins |
| Spanningsvoorsiening | 3.3V (Typ.) |
| Max. Graderings | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AUO B140XTN02.B.
AUO B140XTN02.B is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO B140XTN02.B-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO B140XTN02.B of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO B140XTN02.B verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN02.B is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO B140XTN02.B-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO B140XTN02.B of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO B140XTN02.B verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "B140XTN02.B"
- AUO B140XTN02.B
- B140XTN02.B datablad
- B140XTN02.B beeld
- B140XTN02.B prys
- B140XTN02.B verspreider

