990000600

| Paneelmodel | 990000600 |
|---|---|
| Paneelmerk | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.0 inch, 480×240 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| 990000600 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 39.88×30 mm |
| Buitelyn | 46.1×40.96 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 300:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1 pcs WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Serial RGB (8-bit) + SPI , 40 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TPO 990000600.
TPO 990000600 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TPO 990000600-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TPO 990000600 of ander TPO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TPO 990000600 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TPO 990000600 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TPO 990000600-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TPO 990000600 of ander TPO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TPO 990000600 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "990000600"
- TPO 990000600
- 990000600 datablad
- 990000600 beeld
- 990000600 prys
- 990000600 verspreider

